Що дарувати на хрещення дитини: дівчинці, хлопчикові на хрестини

Хрещення — важливий і надзвичайно момент в житті будь-якої людини. Вважається, що під час скоєння цього таїнства у людини відбувається друге народження, духовне. Важливим питанням є, що приносити з собою на хрестини малюка? Що дарувати самому хрещеника, його батькам?

Чи існують які — то норми, правила? Стаття покликана відповісти на ці та інші питання.

Що дарувати на хрещення дитини

kreshenie-rebenkaБагато з тих людей, які збираються бути присутніми на хрестинах малюка, сумніваються: чи варто брати з собою будь — то подарунки? А раптом вони не будуть відповідати прийнятим у суспільстві стандартам? Раптом не прийнято на хрестини дарувати рушник, а я подарую, і буду виглядати нерозумно? Перш за все, заспокойтеся і прислухайтеся до наступних порад.

 1. Дарувати на хрестини можна практично все, якщо ви є запрошеним на свято. Тому киньте переживати з приводу того, що ваш подарунок кому — то може не сподобатися або буде виглядати недоречно. Головне, даруйте його від чистого серця, від усієї душі. Дуже важливо, з яким настроєм ви будете робити подарунок. Якщо вкладати в подарунок своє справжнє прагнення дарувати радість і щастя, то він і принесе радість і щастя. Важливо не те, що ви даруєте, а як і що при цьому думаєте, відчуваєте.
 2. На хрещення дитинці добре дарувати набір зі срібла. Це може бути красива чашка з ложечкою, або інший посуд. Срібло називають цілющим металом, що володіє здатністю виліковувати різні захворювання і надавати благотворний вплив на стан організму в цілому.
 3. Батькам малюка можна подарувати красиву рамочку для фотографій або вишукану кошичок з фруктами. Такий подарунок відразу піднімає настрій і налаштовує на позитивний лад. Будь-який подарунок повинен супроводжуватися букетом квітів.
 4. Прекрасним подарунком стануть символічні церковні атрибути: хрестик, образ якого — або святого і т.д. Можна також подарувати ікону.

Що подарувати на хрестини дівчинці

 1. Малятку можна подарувати гарне рушник. У момент здійснення обряду хрещення немовляти будуть загортати в рушник і його слід зберігати все життя. Ви можете заздалегідь потурбуватися про те, щоб дитину завернули саме в ваш подарунок, і тоді він буде супроводжувати її все життя.
 2. Чепчик або повзунки також чудово підійдуть як подарунок на хрестини. Це дуже приємний і корисний подарунок.
 3. Можна подарувати дитині іконку із зображенням святого або будь-якого покровителя. Хороша буде і дитяча біблія. Цим ви даєте зрозуміти, чого ж ви про духовному становленні і розвитку дитини.
 4. Ошатне плаття. Подарунок доведеться на часі.
 5. Прикраси або кулончик. Все це дуже стане в нагоді, коли малятко трохи підросте. Ось побачите, вона ще буде пишатися тим, що ви їй зробили такий подарунок.
Що дарувати похресникам на Великдень, Новий рік та інші свята

Що подарувати на хрестини хлопчикові

 1. Майбутньому чоловікові підійде іграшкова машина або паровоз. Як іграшки можна придбати і м’якого плюшевого ведмедя або зайця.
 2. Постільна білизна. Цей подарунок ніколи не буде зайвим. Батьки вашого хрещеника напевно вас подякують від щирого серця.
 3. Можете записати на відео процес хрестин і подарувати. Це відмінний подарунок, який дозволить зберегти в пам’яті найважливіші моменти життя і відтворювати їх час від часу.

Що подарувати хресної / хрещеному на хрестини

Батькам хрещеника покладається зробити хрещеним подарунок у в знак поваги і вдячності за те, що вони беруть відповідальність за духовний розвиток їхнього малюка. Можна подарувати гарний фотоальбом, набір посуду чи постільної білизни. В принципі, тут вибір подарунка нічим не обмежений.

Нехай хрестини запам’ятаються на все життям. Даруйте з чистими помислами і глибоким почуттям вдячності.

Хрещення дитини


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий