Маленький глядач великого екрану

Сьогодні, коли майже всі популярні мультики доступні в Інтернеті, похід в кінотеатр можна відкладати до нескінченності. Але якщо ви дуже хочете долучити дитину до великого екрану, не варто собі в цьому відмовляти. Головне, щоб малюк був готовий до такого пригоди.

Маленький глядач великого екрану
ідеальний вік

Щоб правильно все сприйняти, малюк повинен вміти контролювати свої емоції: чи не підхоплюватися з крісла, не кричати, не стрибати і не бігати, щоб не заважати іншим глядачам. Ще йому належить просидіти на одному місці більше години, не злякатися гучного звуку, величезного зображення на екрані, темряви і повного залу. Вважається, що в 3 роки дитина повинна бути готовий до таких навантажень, однак краще орієнтуватися на його індивідуальний темп розвитку.

Генеральна репетиція

Перш ніж вирушати в кінотеатр, необхідно провести масштабну підготовчу роботу. Краще, якщо ви заздалегідь, в спокійній домашній атмосфері, розповісте малюкові, що це за місце. Для наочності можна намалювати схему залу і дати докладний коментар. Ще потрібно буде неодмінно попередити дитину, що мультфільми в кінотеатрі показують в темряві. До речі, змоделювати ситуацію досить легко: просто влаштуйте домашній перегляд при вимкненому світлі.

Місце зустрічі

Для першого разу варто віддати перевагу заклад, розташований якомога ближче до дому. Чим менше часу і сил дитина витратить на дорогу, тим краще він сприйме побачене і тим більше задоволення отримає від процесу. Купуйте квитки на ранковий сеанс, щоб встигнути подивитися кіно до денної сієсти. Напередодні ще раз нагадайте дитині, що в залі буде темно, а навколо буде багато глядачів. Скажіть, що, якщо йому раптом стане страшно, можна буде взяти вас за руку або сісти до вас на коліна. Покажіть дитині квиток і розкажіть, навіщо він потрібен. Попередьте, що під час сеансу не можна голосно розмовляти і кричати, підхоплюватися з крісла і бігати по залу.

Природний відбір

Для першого разу краще вибрати нарізку з коротких мультиків. По-перше, довго утримувати увагу дітям важко. По-друге, так ви точно встигнете подивитися хоча б один мультфільм, а значить, культ-похід можна буде вважати вдалим. Добре, якщо в добірці виявиться вже відомий сюжет: зустріч зі знайомими персонажами додасть впевненості в незвичній обстановці. Не переживайте, повторитися не притупить враження: на великому екрані навіть сто разів бачений мультфільм справить на дитину зовсім інше враження. Вибираючи програму, обов’язково вивчіть відгуки глядачів в Інтернеті. А якщо вийде подивитися мультик заздалегідь, ви будете точно знати, підходить він вашому карапузові чи ні.

Гарні манери

У кінотеатр краще приходити за 20 хвилин до початку сеансу, щоб малюк звик до нової обстановки і сходив в туалет. Скажіть відразу, що попкорн і іграшки ви купите тільки на виході, інакше малюк буде захоплений новою машинкою або кукурудзою, а на екран навіть не гляне. Безпосередньо в зал слід заходити вже після того, як відгримить реклама: сильний звук може налякати дитину, як, втім, і анонси майбутніх прем’єр. Під час перегляду не варто докладно коментувати сюжет і дії кожного персонажа. Навколишні почнуть дратуватися, і їх зауваження будуть відволікати увагу малюка від екрану.

Повернувшись додому, запропонуйте малюкові намалювати найяскравіші сцени і придумати продовження. Це закріпить враження від переглянутого і допоможе осмислити побачене.

Сідати краще відразу в різні крісла. Так ви підкреслите самостійність дитини. Але якщо малюку зле видно екран, запропонуйте йому сісти до вас на коліна. В самі хвилюючі моменти, щоб підтримати і заспокоїти малюка, візьміть його за руку або ніжно пріобніміте.

Маленький глядач великого екрану

Здоров’я майбутнього школяра

Маленький глядач великого екрану

Slow Life: ідеальні принципи виховання

Маленький глядач великого екрану

Що насправді бачать діти по ТБ

Шедеври світової театральної сцени на великому екрані (2015) HD


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий