Наш Дитина Білінгва для навчання дітей: ціна, відгуки, купити з доставкою

Курс навчання дітей англійської мови Наш Дитина Білінгва

Всі мріють, щоб дитина з дитинства дивував рідних знаннями в математиці та іноземними мовами. Навчити однорічного малюка англійської мови допоможе унікальна Методика Білінгва. курс Наш Дитина Білінгва для навчання дітейЦікаві уроки, що включають в себе 30 занять різної тематики, дозволять вашій дитині освоїти близько 700 слів.

У вас більше не виникне необхідності платити величезні гроші репетиторів. Цікавий курс освоєння англійської, розроблений з урахуванням вікових особливостей дитини. Не потрібно змушувати заучувати незрозумілі в вимові слова, просто купите методику Білінгва і дивуйтеся здібностям маленького поліглота.

Для кого підходить і навіщо потрібна методика

«Наш дитина Білінгва» # 8212; методика навчання дітей англійської мови розроблена для дітей молодшого дошкільного віку. Матеріал легко освоюють малюки від року до 6 років. Це вік, в якому відбувається формування особистості і прискорене розумовий розвиток. Маленький учень із задоволенням пройде весь курс. Компакт-диск з 30 заняттями російською та англійською мовою дозволяє в короткі терміни засвоїти пройдений матеріал і навчитися правильній вимові англійська звуків.

властивості

Унікальна методика, дозволяє:

 • Максимально розширити кругозір дитини;
 • Засвоїти правильність вимови англійських звуків;
 • Запам’ятати близько 700 слів в захоплюючій грі;
 • Називати предмети і тварин англійською, без базового знання мови;
 • Розширити словниковий запас рідної мови.

Заняття з дитиною проводить батько. У комплексі з компакт диском додається докладний посібник до освоєння методики. Уроки будуть цікаві і дітям, і дорослим. Реальні відгуки про методику Білінгва говорять про те, що уроки дуже змістовні і цікаві. Якщо малюк вміє розмовляти рідною мовою, вивчити англійську для нього буде достатньо просто.

Як працює

nrb-2f
Навчальний курс для малюків розроблений висококваліфікованими викладачами англійської мови. З огляду на особливості і сприйнятливість дитячого мозку до інформації, все завдання розділені за тематикою. За одне заняття дитина засвоює близько 23 — 25 слів. Все проходить в ігровій формі. Уроки не стануть утомливих і нудним заняттям, малюк буде з нетерпінням чекати наступного дня, щоб познайомитися з новими словами. За допомогою методичного курсу цікавий карапуз дізнається основи ліплення, познайомиться з віршами, навчиться малювання та письма. Комплексні заняття спрямовані на всебічний розвиток крихти в домашніх умовах, без фінансових затрат.

переваги

Головний плюс унікальної методики полягає в простому засвоєнні матеріалу навіть найменшими учнями. Не менш важливим показником є ​​низька вартість методики Білінгва для навчання англійської мови. Тільки уявіть, скільки потрібно заплатити репетитора за 30 нудних занять. Провівши прості математичні розрахунки, виходить, що педагогу за 30 годин покладається сплатити від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Досить велика сума для сім’ї з середнім достатком.

Розробники методики виділяють свої переваги:

 • Курс підходить для маленьких діток від 1 до 6 років;
 • До досягнення результату буде потрібно всього 30 днів;
 • Буде цікавий будь-якому малюкові;
 • Уроки проводяться як на російській, так і на англійській;
 • Детальна інструкція — керівництво до кожного заняття;
 • Можливість проводити уроки людині, з мінімальними знаннями англійської.

Відгуки про «Наша дитина Білінгва» підтверджують зручність, простоту і змістовність занять. Батьки задоволені результатом. Дана методика дозволяє проводити заняття в домашній спокійній атмосфері. Не потрібно вести малюка в галасливу групу, де він може засвоїти лише 10% вивченого матеріалу.

ефективність

Про позитивний вплив новітньої методики висловили свою думку психіатри і педагоги. У процесі навчання у крихти:

 • nrb-3fУдосконалюється англійська мова;
 • Підвищується концентрація уваги;
 • Створюються сприятливі умови до навчання;
 • Удосконалюються нові навички та мовні знання;
 • Поліпшується психічний і емоційний розвиток;
 • Розвивається розумова, зорова і слухова функція;
 • Розвивається пам’ять.

Дослідження довели, що навчальний курс сприяє розвитку малюка в різних напрямках і допомагає підготувати дитину до школи і дитячого садка.

Результати застосування методики

Після 30 занять ви відзначите, що малюк став краще і чіткіше розмовляти. Його дикція стала краще, а словниковий запас набагато багатше. Дитина проявляє інтерес до подій, так як в процесі занять поліпшується мозкова діяльність. Маленький учень прислухається і намагається вловити кожне сказане слово викладача, поліпшується слухова функція, розвивається уважність і концентрація. Малюк стане посидючим, захоплюючі уроки мають на увазі навчання дитини в дії: малювання, ліплення, розвиток моторики.

Спосіб застосування

Перед початком занять вивчіть інструкцію, що додається до курсу «Наш дитина Білінгва»:

 1. nrb-1fУважно прочитайте керівництво для батьків;
 2. Підготуйте і роздрукуйте необхідні наочні матеріали;
 3. Визначтеся, хто буде проводити заняття з малюком;
 4. Запустіть диск з першим заняттям. Важливо, щоб уроки проводились послідовно;
 5. Виконуйте всі завдання разом з дитиною;
 6. Тривалість уроку від 20 до 60 хвилин, в залежності від віку крихти;
 7. Щоб домогтися видимого результату виконуйте одне завдання кілька разів.

На вивчення і повне засвоєння матеріалу в середньому йде від 1 до 5 днів. Не слід переходити до наступного уроку, поки попередній матеріал не буде повністю засвоєний.

Купити курс «Наш дитина Білінгва» за ціною виробника можна на офіційному сайті. Вартість повного навчання складає 1860 рублів. Доставка товару здійснюється через поштове відділення зв’язку, оплатити покупку можна після отримання посилки.

інформація

курс Наш Дитина Білінгва для навчання дітей
Ціна на Наш Дитина Білінгва становить 1 860 рублів.
Купити Наш Дитина Білінгва можна в офіційному магазині.
 
Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур’єром.
 

Вам буде цікаво:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий