Hydrop (гідропії) — для захисту взуття від вологи: відгуки, ціна, купити Hydrop

Hydrop # 8212; наносредство для захисту взуття від вологи та бруду

З настанням весни полиці магазинів з пристосуваннями для сушки і очищення взуття стрімко спустошуються. Погодні умови в наших зонах континенту не дозволяють взуття довгий час служити нам, якщо не надавати їй належний ретельний догляд.

Hydrop capsule 2 спрейОпади створюють несприятливі умови для нашого взуття. Постійні дощ або рідко випадає сніг на початку весни, наприкінці осені перетворюються в непрохідну грязь. Навіть чисті асфальти, які регулярно прибирають, не допоможуть уникнути попадання небажаної бруду на взуття. Для того щоб можна було носити свої улюблені дорогі туфлі або чоботи слід регулярно користуватися спеціальними засобами для догляду. І чим якісніше, тим краще. Наприклад, Hydrop для взуття відмінно справляється зі своїм завданням.

Часте потрапляння води на взуття може призвести до втрати її привабливого зовнішнього вигляду. Але це лише півбіди: вода з брудом порушує цілісність покриву, що призводить до руйнування, а отже до зменшення терміну придатності. В результаті чого ваша взуття може стати абсолютно непридатною для використання вже в цьому сезоні, не «доживши» до наступного. Тому проблема є гострою, і вона зачіпає не тільки ваш зовнішній вигляд, але також і питання економії коштів. Ціна на Hydrop окупається тим, що засіб дозволяє економити на придбанні нових чобіт або черевик. І плюс до всього дозволяє зберігати гарний зовнішній вигляд на довгий час.

Які проблеми допомагає вирішити засіб Hydrop?

Універсальний засіб, що поки не знає аналогів на ринку, допомагає своїм користувачам позбавити від таких проблем, як:

 • Скорочення необхідного часу для догляду за взуттям перш, ніж вийти на вулицю;
 • Видалення бруду з задників брюк;
 • Надає можливість носити світлий і яскраву взуття, не дивлячись на погодні умови;
 • Дозволяє забути про зіпсованість взуття сіллю, брудом або різними іншими реагентами, які знаходяться на дорозі.

Процес роботи засоби по догляду за взуттям Hydrop

Засіб являє собою водовідштовхувальний комплекс. Після його розпилення на взуття або одяг утворюється нано-плівка, яка повністю заповнює собою всю поверхню і виробляє водовідштовхувальний процес бруду і різної рідини. Після нанесення засобу відбувається наступне:

Hydrop capsule черевики

 1. Після попадання частинок бруду і води на обприскати поверхню відбувається їх скочування без залишків будь-яких слідів замість го, щоб затриматися там і залишити плями;
 2. Реагенти, які знаходяться в складі Hydrop, не залишають після себе слідів або плям;
 3. Відбувається надійна гарантований захист, а це значить, що ви зможете спокійно проходити по дорозі в негоду, при цьому ваші ноги залишаться в сухому стані і комфорті.

Звідси випливає висновок, що засіб захищає не тільки ваш одяг, але і здоров’я.

Переваги засоби Hydrop в ставленні до інших засобів

Hydrop не перше засіб, за допомогою якого ми доглядаємо за своїм одягом. Однак тепер же можна скористатися, в деякому роді, проривом. У чому ж переваги саме цього способу по догляду за взуттям, порівнюючи з іншими, застарілими засобами?

 1. Hydrop capsule 1Склад. Hydrop не містить в собі агресивні речовини, якими переповнені аналоги, наприклад, бутан і ацетон. Подібні елементи чинять негативний вплив на поверхню взуття, роблячи її грубіше і твердіше на дотик.
 2. Застарілі способи догляду за взуттям частіше за все не є безпечними в екологічному плані, тому шкідливі для здоров’я людини, адже вони містять в собі небезпечні речовини. Hydrop є абсолютно безпечний засіб для створення оболонки, тому його можна застосовувати навіть для дитячого взуття;
 3. Запах. Засіб абсолютно не має ніякого запаху, не виділяє токсичних речовин під час застосування на відміну від застарілих аналогів;
 4. Строк служби. Інші спреї надають дію, яке швидко закінчується, швидше, ніж хотілося б. До того ж, раніше взуття потрібно було обробляти по 2 і більше разів на день. Hydrop дозволяє носити взуття, не замислюючись про її безпеки протягом 2 місяців після обробки — ефект зберігається на кілька тижнів.

Інноваційне рішення, яке поміститься в кишені

Зручність використання спрею полягає в багатьох його плюсах. Один з них — це тривалість ефекту. Дивлячись на фото Hydrop, може здатися, що балончик занадто малий відповідно до його ціною. Однак це не зовсім так: тривалість ефекту досягає від 1 до 3 місяців, залежить від способу експлуатації взуття. 50 мл об’єму вистачає для того, щоб обробити 0,5м², поверхні з текстилю. Якщо говорити простіше і перевести ці цифри, то можна сказати, що спрею вистачить на 3 пари взуття, які можна сміливо носити протягом 4-12 тижнів. Або для двох пар взуття, дії яких вистачить на півроку. Тому, якщо порахувати ціну кошти і витрати на нову пару взуття після невдалого походу в негоду, можна зробити висновок, що Hydrop економить ваші кошти.

Склад засоби по догляду за взуттям

До складу Hydrop входять:

 • Діокс титану;
 • вода;
 • Децил глюкозид;
 • Метоксіанол;
 • Полідіметіл силоксан.

Всі ці речовини є нешкідливими.

Техніка безпеки

 1. Hydrop capsuleСлід ретельно провітрити приміщення
 2. Використання засобу по догляду за взуттям в латексних рукавичках і з засобами захисту дихання;
 3. У разі попадання засобу на шкіру необхідно промити водою. Якщо з’явилося роздратування — слід звернутися до лікаря;
 4. При попаданні засобу всередину організму необхідно випити від 30 ми води і звернутися за допомогою в лікарню;
 5. Зберігання в недоступному від дітей місці, необхідна температура від 5 до 30 С.

Інструкція по використанню

Застосування рекомендується для обробки взуття, сумок, одягу, меблів.

 1. Переконатися в тому, що матеріал не схильний до виробничої обробці. Якщо вбирає вологу, значить обробки немає;
 2. Попередньо очистіть поверхню від зайвих предметів і бруду;
 3. Тримаючи спрей в вертикальному положенні, провести розпилення з відстанню від 5 до 10 см;
 4. Почекати висихання матеріалу в горизонтальному положенні;
 5. Чекати 24 години до повної обробки

Де купити вологовідштовхувальне засіб для взуття і одягу

Hydrop capsule спрейдоставка здійснюється по всій території Росії.

Ціна Hydrop: 990 руб.

Детальну інформацію про доставку Hydrop ви знайдете в офіційному магазині.

Вам буде цікаво:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий