Биоудобрение 4К для родючості: ціна, відгуки, купити з доставкою

4К — біодобриво


Увага!!! Товар не продається на території України!
Кращі аналоги: «BioGrow – биоактиватор роста растений»

Підвищити родючість грунту і примножити врожай допоможе натуральне добриво 4K від Біопродукт Organic. Триразова підгодівля земельної ділянки забезпечить надійний захист пагонів від патогенної мікрофлори, підвищити плодоношення в 2 рази і прискорить процес дозрівання овочів і коренеплодів. Ніяких хімічних складових, а відповідно і небезпеки для здоров’я. Ви отримуєте вітамінізовані продукти з власної ділянки раніше, ніж ваші сусіди по дачі.

Купити добриво 4K можна тільки в офіційному магазині. Не довіряйте стороннім сайтам. Почастішали випадки продажу підробленої продукції. Під однойменною назвою продають абсолютно даремні речовини з незрозумілим складом. Замовляючи на офіційному сайті, ви захищені від покупки неякісної продукції. Виробник гарантує доставку оригінального добрива. З сертифікатами відповідності якості можна ознайомитися на сайті офіційного магазину. Розглянемо докладніше, як працює екологічно чисте добриво і для чого його застосовують.

властивості

Виробник заявляє, що застосування екоудобренія:

 • Биоудобрение 4K для родючостіСприяє активізації росту пагонів;
 • Підвищує кількість зібраного врожаю в 2 рази;
 • Пригнічує процес розвитку патогенних бактерій в грунті;
 • Перешкоджає гниттю коріння;
 • Прискорює процес дозрівання плодів на 15 днів;
 • Забезпечує надійний захист від шкідників.

Склад препарату виключно натуральний, тільки органічні речовини. Добриво сприяє поліпшенню смакових властивостей овочів і фруктів. Реальні відгуки про 4K кажуть, що плоди, після внесення препарату стають значно більшого розміру, ніж до підгодівлі.

Фахівці відзначають, що після внесення добрива поліпшується склад грунту, мікроорганізми починають інтенсивно розмножуватися і пригнічувати патогенні.

Поліпшення родючості спостерігається навіть в регіонах з несприятливим кліматом і мізерним складом грунту. Досить удобрити ділянку 2 — 3 рази за сезон і отримати помітний результат, який відіб’ється на плодоносінні і здоров’я культур.

Як працює

Основним показником врожайності є родючість землі. Удобрена грунт — запорука високої якості вирощених культур.

За останніми дослідницькими даними вчених стало відомо, що родюча земля — ​​це не тільки повний набір хімічних мікроелементів, таких як азот, марганець, фосфор і калій.

Для того, щоб отримати високий урожай необхідно вносити в грунт певні бактерії і мікроби. Саме вони забезпечують повне засвоєння кореневою системою поживних речовин. Корисні мікроорганізми обволікають кореневу систему рослин, запускається процес симбіозу.

Науково доведений факт: більше бактерій — вище урожай. Корисні бактерії містяться в торфі і біогумусі, але, щоб удобрити всю ділянку необхідна велика кількість екоудобренія. А це — суттєві витрати. Наприклад, для збагачення 1 сотки землі потрібно близько 80 кг торфу або біогумусу. Чи не складно порахувати майбутні витрати.

Корисні мікроби — Флао, у високій концентрації містяться в 4К. Щоб удобрити сотку землі необхідно всього 10 гр. продукту.
Як працює добриво

склад

До складу добрива 4K для городу увійшли:

 1. Гумінові кислоти (концентрат). Високий вміст корисних елементів, легко засвоюваних культурами, прискорює ріст рослин, сприяє утворенню зав’язі та швидкому дозріванню плодів. Кислоти сприяють кращому цвітінню і підвищенню плодоношення;
 2. Лава біо вулканічна. Порошкоподібний компонент складається з мікрочастинок. Сприяє виробленню тепла, прискорює обмінні процеси і зростання культур;
 3. Флао бактерії. Обволікають кореневища рослин і вступають з ним в симбіоз;
 4. Вода біо активна. Відновлює і покращує хімічний склад землі. Запускає процес розмноження корисних мікроорганізмів і вступу їх в симбіоз з рослинами.

Всі компоненти кошти натурального походження, працюють безпечно і ефективно.

думка фахівця

Агрономи, у відгуках про екоудобреніі 4K заявляють, що препарат сприяє розкриттю генетичного потенціалу рослин, який, в більшості випадків використовується тільки на 40%. Низка активність і плодоношення пов’язані з особливостями клімату, а також з наявністю в грунті корисних мікроорганізмів.

Добриво 4К — єдиний продукт, що виготовляється з Росії, що дозволяє підвищити родючі властивості землі в 7 разів. При цьому, врожайність збільшується в 2 рази.

Добриво органічного походження абсолютно нешкідливо, проведені дослідження підтвердили ефективність і безпеку препарату.

переваги

Переваги використання 4К

Застосування препарату дозволить:

 • Отримувати більше врожаю з присадибної ділянки незалежно від кліматичних умов;
 • Підвищити смакові якості плодів;
 • Захистити рослини від комах;
 • Заощадити на покупці дорогих органічних речовин — торф, біогумус.

Вартість екоудобренія 4К для саду не велика. Однією баночки вистачить для поліпшення складу грунту ділянки. Для досягнення найкращого результату обробку проводять тричі за сезон.

ефективність

Результати від застосування препарату вражають навіть вчених. У кілька разів підвищується врожайність коренеплодів, овочевих і фруктових культур. Поліпшується схожість насіння, в середньому на 30%, вага плодів — на 20%, дозрівання прискорюється на 2 тижні.

Зібраний урожай відрізняється достатком вітамінів і мікроелементів. Смак плодів стає краще.

Спосіб застосування

Використовуйте добриво 4K за інструкцією:

 1. Розведіть 1 ст. ложку пасти на 10 літрів води
 2. Для поливу: кожні 2 — 3 тижні поливати грядки з розрахунку 1 відро на 3 м2;
 3. Насіння картоплі замочують на 12 годин, томатів і капусти — на 2 доби, інших культур — на добу;
 4. Обприскувати культури на заході в період інтенсивного цвітіння і росту плодів.

Ціну біодобрива 4K для рослин треба запитати у менеджерів сайту. Там же можна оформити заявку на придбання. Доставка здійснюється через поштове відділення, післяплатою.

інформація

Биоудобрение 4K для родючості
Ціну на Биоудобрение 4K можна дізнатися на офіційному сайті.
 
Купити Биоудобрение 4К можна в офіційному магазині.
 

Увага!!! Товар не продається на території України!
Кращі аналоги: «BioGrow – биоактиватор роста растений»

Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур’єром.
 

органічні добрива


Вам буде цікаво:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий