Ранець першокласника

1.Ранец першокласника: вивчайте етикетку

Багато сучасні ранці мають певні стандарти якості. Наприклад, стандарт DIN 58124, розроблений в 2010 році в Німеччині, .Він описує критерії безпеки шкільного ранця: наявність певної кількості світловідбивних поверхонь, товщину і форму лямок, норми ваги порожнього ранця.

Зазвичай цю інформацію можна знайти на етикетці товару.

2. Ранець першокласника: чи не зебудьте про світловідбиваючі поверхні

Ранець першокласника повинен мати світловідбиваючі деталі, щоб в темний час доби водії автомобілів та інші учасники транспортного руху могли здалеку помітити дитину. Зверніть увагу, світловідбиваючі деталі повинні бути присутніми на всіх сторонах ранця, це забезпечить малюкові максимальну помітність на дорозі.

3. Ранець першокласника: приміряйте ранець на дитину

Якщо ви хочете купити якісний ранець для першокласника, то шукати його краще в спеціалізованому магазині. Нехай малюк приміряє кілька різних моделей, перш ніж ви визначитеся з покупкою. Ранець першокласника, як пара взуття, повинен відмінно сидіти і ніде не тиснути. Зверніть увагу, щоб з боків ранець першокласника не виступав за лінію плечей, а по верхньому краю був вище плечей.

4. Ранець першокласника: враховуйте ширину лямок

У хорошого, якісного рюкзака лямки досить м’які і широкі (близько 4 см), що регулюються по довжині. Крім того, вони не повинні натирати малюкові шию і з’їжджати з його плечей. Ранець першокласника купується не на один день, він повинен бути в пору і коли дитина в черговий раз витягнеться.

5. Ранець першокласника: не забудьте про кришку і застібки

Ваша дитина буде закривати і відкривати ранець по кілька разів за день, тому замок на ньому повинен бути особливо міцний і надійний, але в той же час, простий і безпечний в зверненні. Крім того, верхня частина ранця повинна повністю відкриватися і не закриватися сама, якщо малюк забуде її закрити.

6. Ранець першокласника: зверніть увагу на внутрішню частину спинки портфеля

Уважно огляньте задню стінку ранця. Вона повинна бути досить твердою, щоб підручники не тиснули на спину дитини. Педіатри рекомендують для першокласника вибирати ранець з ортопедичною спинкою.

Купити рюкзак в Мінську для першокласника

7. Ранець першокласника: зверніть увагу на вагу

Порожній ранець не повинен важити більше 1,2 кг, адже в нього малюк ще покладе підручники, зошити, пенал, пляшечку з водою … Згідно з рекомендаціями педіатрів вага ранця разом з вмістом не повинен перевищувати 10-15% від ваги дитини. Таким чином, якщо ваш малюк важить 20 кг, то вага його портфеля не повинен перевищувати 2-3 кг.

8. Ранець першокласника: виберіть хороший матеріал

Рюкзаки та ранці зі шкіри та інших важких за вагою матеріалів не дуже підходять для першокласників. Краще підбирати моделі з легких синтетичних матеріалів і штучних волокон. Подібні вироби не тільки менше важать, але і мають водонепроникність і достатню міцність. Такий ранець першокласника і після дощу, і після потрапляння в бруд збереже вміст в цілості й схоронності.

9. Ранець першокласника: зупиніться на універсальному дизайні

Зовнішній вигляд ранця теж дуже важливий. Оформлення, звичайно, має бути дитячим, але все-таки не дуже інфантильним, адже дитині треба буде носити його не один рік. Милі ведмедики і чарівні зайчика підійдуть першокласникові, але в третьому класі вони вже не будуть «в тренді».

10. Ранець першокласника: враховуйте думку дитини

Останнє слово при покупці ранця першокласника повинно бути за вашою дитиною. Звичайно, ви можете провести попередній відбір відповідних портфелів, але в кінцевому підсумку малюк, а не хто інший, повинен відчувати себе комфортно з обраним ранцем.

Діти - Шкільні ранці для першокласників

Как правильно выбрать рюкзак для будущего первоклассника


Вам буде цікаво:

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий