Double Fish — приманка для лову риби: купити Double Fish за ціною 990 рублів

Double Fish # 8212; ефективна приманка для лову риби

Double FishРиболовля # 8212; захоплення, яке приносить не тільки задоволення, але і хороший улов. Багато рибалки приділяють рибної ловлі чимало часу, щоб зловити рибку побільше і поповнити свій список трофеїв новим рекордом.

Для цього можна використовувати різні хитрощі, підгодівлі і приманки. Одне з найбільш ефективних засобів # 8212; Double Fish. Цей набір для риболовлі включає в себе два продукти # 8212; приманку-аттрактант і суміш для оброблення наживки. Оптимальне поєднання цих компонентів дозволить збільшити як кількісні, так і якісні характеристики улову. Купити Double Fish можливо на сайті офіційного представника за вигідною ціною.

властивості приманки

Склад Double Fish включає в себе два дієвих засоби. За допомогою приманки-аттрактанта можна залучити рибу і підгодувати її, а наживка, оброблена спеціальною сумішшю, дозволяє швидко зловити досить велику рибу. Унікальна технологія, яка використовувалася при створенні цього засобу, заснована на природному механізмі залучення риби. Вона реагує на натуральний феромон, відчуває потребу в отриманні певних мікроелементів, які вже присутні в наживки, обробленої сумішшю. Риба заковтує наживку, і зловити її вже не складає ніяких труднощів.

Приманку Double Fish можна використовувати на різних водоймах: в річках, озерах, каналах, морях і затоках. Засіб придатне для застосування в будь-якому сезоні # 8212; і літня, і зимова риболовля будуть більш ефективними з використанням прикормки. Будь сезон, будь-яке місце # 8212; у всіх умовах продуктивність рибного лову буде значно збільшена.

Як працює приманка Double Fish

Ефективний активатор Double Fish дозволить значно збільшити улов і зловити велику рибу без особливих зусиль. Така рибалка принесе ще більше задоволення справжнім поціновувачам цього захоплення. При використанні приманки голодна риба навіть великих розмірів буде накидатися на наживку, що значно полегшує процес її лову. Багато рибалки в Україні набули Дабл Фіш і дуже задоволені результатом використання цього продукту. Вони відзначають, що застосування цього комплексу значно збільшило продуктивність рибного лову. Використовувати комплекс засобів зовсім не складно. Простота застосування цих продуктів дозволяє застосовувати їх в процесі риболовлі в будь-якому місці # 8212; можна виїхати і на прісний, і на солоний водойму, зробити нескладні маніпуляції # 8212; і результат не змусять себе чекати. Приманка і суміш для обробки суміші # 8212; ефективні, безпечні продукти, за допомогою яких процес рибної ловлі принесе набагато більше задоволення, ніж зазвичай.

Історія створення Double Fish

df2
Це засіб було створено ще в 2015 році в Італії, в центрі вивчення проблем навколишнього середовища, рибальської діяльності та аквакультури. Фахівцями центру під керівництвом Енді Мура було створено речовина, за структурою аналогічний природному феромону риб. Воно впливає на фізіологічні інстинкти риби, завдяки чому вона підпливає до місця риболовлі з далеких відстаней. Крім того, цей компонент провокує потребу в певних амінокислотах, які містяться в суміші для обробки наживки. Якщо обробити наживку цим продуктом, риба обов’язково клюне на неї, оскільки її інстинкти будуть спрямовані на споживання певного набору мікроелементів.

Як діє склад приманки

Приманка для риби Double Fish є якісним засобом для збільшення улову при лові риби в будь-якій водоймі. Унікальний механізм дії компонентів продукту заснований на фізіології риб, чим і визначається його ефект. Численні позитивні відгуки про Double Fish говорять про те, що рибалка з його застосуванням стала набагато продуктивніше.

Спосіб застосування

Активатор клювання Double Fish використовувати досить просто. головне # 8212; правильно застосувати кожну складову цього продукту.
df1

  1. Підгодовування потрібно просто додати в воду в передбачуваному місці рибного лову.
  2. Природну або наживку слід обробити приготовленої сумішшю. Для її приготування потрібно змішати 5 грам продукту з 0,5 літрами води.
  3. Під час риболовлі необхідно занурювати в цю суміш наживку і насаджувати її на гачок. Активатор клювання Дабл Фіш приверне голодну рибу, і зловити її стане набагато простіше, ніж зазвичай.

Варто відзначити, що одна упаковка кошти розрахована на триразове використання.

На офіційному сайті Double Fish можливо замовити цей продукт на вигідних умовах. Також тут можна знайти всю необхідну інформацію про це засобі. Ціна DoubleFish невисока, а результат риболовлі з використанням комплексу цілком виправдовує витрати на його покупку. За допомогою цього засобу можна зловити велику кількість великої риби. Звичайно, це підвищить самооцінку любителя рибної ловлі і принесе нові трофеї в його колекцію власних досягнень. У мережі можна знайти численні відгуки рибалок про цей продукт, підкріплені вражаючими фотографіями улову. Велика риба різних видів # 8212; відмінне підтвердження ефективності кошти Дабл Фіш.

Купуючи цей комплекс, можна забути про невдалі рибалках # 8212; тепер зловити рибу великого розміру і у великій кількості зовсім нескладно. Природне дію компонентів DoubleFish # 8212; запорука ефективності цього продукту в процесі лову риби.

інформація

Double-Fish

Ціна на Double Fish в Росії становить 1390 рублів.

Купити Double Fish можна в офіційному магазині.

Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур’єром.

 

Поділіться з друзями:

Добавить комментарий